Szampony koloryzujące | Szamponetki

Filtry

Wyniki

L’Oreal Paris Casting Creme Gloss farba do włosów 910 Mroźny Blond

26,15 
Krem koloryzujący do włosów L’Oréal Casting Créme Gloss to idealna pierwsza koloryzacja. Farba wydobywa naturalną głębię koloru włosów, dzięki czemu staje się on pełen blasku…
Zmiana koloru włosów to radykalny krok. U wielu pań istnieje obawa, czy wybrany kolor będzie pasował do typu urody, a także, czy faktycznie będzie się prezentował tak, jak tego oczekuje kobieta. Nie trzeba jednak od razu stawiać na farbę i trwały efekt. Do wyboru jest bowiem szampon koloryzujący, który pozwala sprawdzić, jaki kolor i w jaki sposób będzie się prezentował na włosach.

Szampon koloryzujący – czym się różni od farby?

Szampon koloryzujący oferuje znacznie mniejszą trwałość niż tradycyjne farby do włosów. Przede wszystkim produkt ten nie wnika w strukturę włosa, lecz otula go, dzięki czemu można uzyskać wybrany kolor. Trwałość szamponu koloryzującego zwykle wynosi do kilku tygodni. Z każdym kolejnym myciem kolor traci na swojej intensywności. Szampony koloryzujące do włosów zazwyczaj w swoim składzie nie mają amoniaku, który w tradycyjnych farbach jest związkiem niezbędnym, odpowiadającym za uzyskanie trwałego efektu. Brak amoniaku oznacza zachowanie włosów w dobrej kondycji. Ponadto podczas stosowania szamponu koloryzującego nie trzeba się zmagać z duszącym, drażniącym zapachem. Skóra głowy jest również znacznie mniej narażona na ewentualne podrażnienia.

Szamponetki – nie to samo, co szampony koloryzujące!

Podczas gdy szampony koloryzujące łączą zalety trwałych farb do włosów oraz szamponetek, to właśnie te ostatnie są najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla pań, które jeszcze nie są zdecydowane na konkretny kolor włosów. Szamponetki koloryzujące są najmniej trwałe. Za ich pomocą można uzyskać refleksy na włosach, a także nadać kosmykom blasku. Szamponetka nie działa jednak niekorzystnie na strukturę włosa, ponieważ nie wnika w jego głąb. To zatem świetny sposób, aby sprawdzić, czy pierwotnie wybrany kolor będzie tym, czego kobieta oczekuje.

Szamponetki do włosów – zalety

Jeśli trwałe farbowanie u fryzjera nie jest tym, od czego chcemy zacząć, wybierzmy szamponetkę lub szampon koloryzujący. Postawmy na wymarzony kolor, weźmy pod uwagę typ urody, a także okazję, na jaką chcemy uzyskać określoną fryzurę, w tym nowy odcień włosów. Szamponetki do włosów są bardzo proste w nakładaniu, co należy do jednych z ich największych atutów. Nakładanie odbywa się zazwyczaj na mokre włosy. Nie trzeba mieszać ze sobą kilku produktów, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych farb do włosów. Produkt trzeba pozostawić na włosach przez określony przez producenta czas – zazwyczaj około 30-40 minut, a następnie go spłukać. Na koniec warto zastosować odżywkę, aby nawilżyć i zadbać o kondycję włosów.

Dobre szampony koloryzujące do włosów – czym się kierować podczas wybierania?

Dobre, koloryzujące szampony do włosów powinny oferować skład, który będzie bezpieczny zarówno dla skóry głowy, jak i samych włosów. Można poszukać wśród produktów o jak największej zawartości naturalnych składników, bez obecności amoniaku czy parabenów. Warto pamiętać, że jakość idzie w parze z ceną. Najtańsze szamponetki czy szampony koloryzujące nie tylko nie zaoferują pożądanej trwałości, ale i mogą negatywnie oddziaływać na skórę głowy czy strukturę włosów. W naszej drogerii zagościły szampony koloryzujące i szamponetki, które są proste w aplikacji, posiadają jakościowy skład, a do tego oferują szeroką paletę odcieni. Każda kobieta ma zatem szansę wypróbować nowy kolor, odświeżyć swoją fryzurę, a nawet poeksperymentować z nietypowymi odcieniami.
Nie masz wystarczająco produktów, aby zapakować je w opakowanie prezentowe
0
0