Filtruj Produkty

Filtruj według

Płeć

Typ produktu

Pojemność

PRODUCENCI

Filtruj wg ceny

Polecane pory roku

Filtruj produkty

Perfumy Amouage

Amouage to jedyny w swoim rodzaju dom perfumeryjny, którego początki sięgają roku 1983, kiedy do życia powołał go członek rodziny królewskiej Sułtanatu Omanu Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid. Dlatego można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że niszowe perfumy Amouage mają czysto arabski rodowód.

Amouage – perfumy z artystyczną duszą

Twórca marki Amouage pragnął ponownie przywrócić sławę, jaką niegdyś cieszyły się prawdziwe arabskie zapachy. Przyświecała mu również filozofia nadania swoim perfumom prawdziwej artystycznej wartości, dlatego do ich wytwarzania wykorzystywane są rzadkie składniki egzotyczne o najwyższej jakości – bardzo często wykorzystywanymi składnikami zapachowymi perfum Amouage są mirra oraz różna i kadzidło z Omanu.

Jak powstają perfumy Amouage?

Kompozycje perfum Amouage powstają w Grasse na południu Francji, czyli w światowej stolicy perfumiarstwa. Stamtąd perfumy wędrują do Omanu, gdzie przez około dwa miesiące zachodzi proces maceracji składników. To właśnie zderzenie światów zachodniego i wschodniego pozwala połączyć arabską tradycję wytwarzania perfum z nowoczesnością i jakością, która jest charakterystyczna dla francuskich perfum.

Amouage – perfumy męskie o wyjątkowym charakterze

Jednymi z najbardziej luksusowych perfum są właśnie Amouage – męskie zapachy tego producenta uderzają w klasyczne tony, jednak nie pozwalają zanurzyć się w przeciętności. Każdy zapach to kompozycja, w której skład wchodzą rzadkie i niezwykle charakterystyczne składniki, dzięki którym perfumy Amouge pachną jak żadne inne.

Amouage – próbki i pełne flakony w ofercie perfumerii Zapachniści

Chcesz otoczyć się aurą niepowtarzalnych zapachów, czerpiących swój charakter z tradycyjnej arabskiej sztuki tworzenia perfum? W perfumerii Zapachniści przygotowaliśmy próbki i testery Amouage, które pozwolą odnaleźć się w tym wyjątkowym świecie. Kiedy już poznasz te jedyne w swoim rodzaju arabskie zapachy, możesz sięgnąć po pełne flakony, dzięki którym poczujesz się pewnie, silnie, atrakcyjnie i na innych osobach wywrzesz dokładnie takie samo wrażenie.