Suche szampony do włosów

Filtry

Wyświetlono 3 produkty

L’Oreal Professionnel Tecni Art Morning After Dust suchy szampon Force 1 200ml

64,95 
Suchy szampon pochłaniający sebum. Niewidoczny po wyczesaniu. Idealny na co dzień, do torebki jak i do pracy profesjonalistów na backstage’u. Profesjonalna formuła natychmiastowo oczyszcza włosy.…

Kevin Murphy Fresh.Hair suchy szampon do włosów 250ml

135,00 
Suchy szampon Fresh.Hair natychmiast odświeża włosy bez użycia wody. Absorbuje nadmiar sebum i zanieczyszczenia oraz sprawia, że włosy odzyskują objętość. …

Björn Axén Dry Shampoo suchy szampon do włosów Green Apple 150ml

37,91 
Lekki suchy szampon, który odświeża i dodaje objętości, ale nie pozostawia uczucia szorstkich włosów. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Pozostawia włosy odświeżone i odpowiednio nawilżone,…
Codzienna pielęgnacja włosów obejmuje m.in. mycie i oczyszczanie. Niestety, nie zawsze mamy czas czy możliwości, aby wykonać klasyczne mycie. Dzieje się tak przede wszystkim w trakcie podróży, ale i wtedy, gdy w domu pojawiają się niespodziewani goście. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzi suchy szampon. Sprawdź, w jaki sposób działa, kiedy warto po niego sięgnąć i dobierz produkt z naszej oferty.

Suchy szampon – na czym polega jego działanie?

Suchy szampon ma postać proszku zamkniętego w puszce z aerozolem. Proszek ten powstaje na bazie skrobi, przeważnie ziemniaczanej, ale może to być również skrobia kukurydziana bądź ryżowa. Zaaplikowany na włosy suchy szampon powoduje pochłonięcie nadmiaru sebum, dzięki czemu włosy wyglądają na odświeżone.Szampon suchy pozwala również uporać się z nieprzyjemnym zapachem pasm. Jest to zatem rozwiązanie szczególnie przydatne, gdy np. przebywamy przez długi czas w zadymionym pomieszczeniu, w towarzystwie osób palących, a nawet w kuchni, w której mieszają się aromaty rozmaitych potraw.

Suchy szampon do włosów – czy może zastąpić tradycyjny szampon?

Suchy szampon do włosów odświeża, matuje włosy i pochłania nadmiar sebum, dzięki czemu można bardzo szybko poprawić wygląd włosów. Produkt ten działa jednak powierzchownie. Nie jest w stanie dogłębnie oczyścić czy odżywić włosów, dlatego nie powinien zastępować tradycyjnego szamponu, a jedynie stanowić uzupełnienie.

Suchy szampon w piance – zalety

Na rynku znajdziesz suche szampony, które przyjmują formę proszku, pudru, sprayu, ale i pianki. Jakie zalety oferuje suchy szampon w piance? Przede wszystkim jest on bardzo prosty w aplikacji, dlatego poradzi sobie z jego nakładaniem każda kobieta.Tego typu produkty nierzadko oferują dodatkowo działanie wzmacniające czy odżywcze, choć najważniejszy pozostaje efekt odświeżenia włosów. Jest to również kosmetyk, które daje efekt zwiększenia objętości włosów, co docenią w szczególności kobiety posiadające włosy cienkie, płaskie i pozbawione objętości.

Naturalny suchy szampon – czas wybrać odpowiedni produkt!

Teoretycznie suchy szampon może być używany codziennie, ale właściwa pielęgnacja włosów obejmuje również ich oczyszczanie i odżywianie. Z tego względu suche szampony nie powinny być stosowane codziennie, a raczej okazjonalnie bądź 2-3 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb.Warto szukać produktów z jakościowym składem, które nie będą rodziły ryzyka podrażniania skóry głowy, jej nadmiernego przesuszania czy osłabiania kondycji włosów. W tej roli sprawdzi się zatem naturalny suchy szampon, który pozbawiony jest sztucznych substancji. Dobrym rozwiązaniem będzie również suchy szampon bez alkoholu. Ten składnik jest bowiem odpowiedzialny za nadmierne przesuszanie włosów.Jeśli zmagasz się z przetłuszczającymi i pozbawionymi objętości włosami, na co dzień przebywasz w pomieszczeniach, w których nietrudno o nieprzyjemne zapachy, suchy szampon powinien się znaleźć w Twojej łazience. Skorzystasz z niego, gdy wpadną niezapowiedziani goście, a także po to, by odświeżyć swoją fryzurę i nadać jej pożądanej objętości. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju suche szampony, które dobierzesz indywidualnie według potrzeb.
Nie masz wystarczająco produktów, aby zapakować je w opakowanie prezentowe
0
0