Kredki do ust

Filtry

Wyniki

Pupa Milano Transparent Lip Liner kredka do ust 001 1g

52,68  z 23% VAT
Niewidoczna, łatwa w aplikacji i idealna do tworzenia bariery wzdłuż konturu ust, aby uniknąć efektu rozmazywania się szminki i błyszczyka. Jest przezroczysta, więc można jej…
Kredka do ust to wielofunkcyjny produkt. Skorzystasz z niej po to, aby utrwalić makijaż ust, ale i celem nadania im bardziej wyrazistego wyglądu. W naszej ofercie znajdziesz kredki do ust w różnych kolorach, które dopasujesz do odcienia czerwieni wargowej, rodzaju wykonywanego makijażu oraz efektu, który chcesz uzyskać.

Kredka do ust – dla podkreślenia naturalnego wyglądu warg

Twoje usta mogą przyciągać spojrzenia! Nawet zbyt małe usta jesteś w stanie uwydatnić, a tym nierównym lub ze zmarszczkami wokół nadać pięknego wyglądu. Wystarczy, aby w Twojej kosmetyczce znalazła się kredka do ust. Z tego kosmetyku możesz korzystać na co dzień, podczas tworzenia makijaży do pracy, na spacer czy na spotkanie z bliskimi. Równie dobrze kredki do warg sprawdzają się podczas okolicznościowych i wieczorowych makijaży.Ty decydujesz, czy chcesz optycznie powiększyć bądź pomniejszyć usta, czy zależy Ci na wyrazistym makijażu z mocnym akcentem w postaci uwydatnionych ust, czy na subtelnym podkreśleniu swojej urody.

Trwała kredka do ust – postaw na markowy produkt

Kredki należą do niedrogich akcesoriów do makijażu. Pomiń jednak te najtańsze, których skład i sposób działania mogą pozostawiać sporo do życzenia. Poszukaj wśród markowych kredek do ust, które zagwarantują Ci trwałość, poza tym precyzyjną i bezproblemową aplikację oraz kolory, które utrzymują się przez długi czas.W naszej drogerii znajdziesz kredki do ust, które nadają się podczas codziennego użytkowania, są subtelne i wpłyną na przedłużenie trwałości Twojego makijażu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrała kilka produktów, w tym kredki o mocniejszych odcieniach, dzięki którym stworzysz wyraziste makijaże na specjalne okazje.

Kredka do ust – jak używać?

Wiesz już, jak wybrać kredkę, aby posłużyła Ci długi czas i zaoferowała pożądane efekty. Czas przyjrzeć się, w jaki sposób używać jej prawidłowo. Makijaż ust wykonaj wedle następujących etapów:
  • przeprowadź peeling ust, aby złuszczyć martwy naskórek i wygładzić usta,
  • nawilż usta, bo na suchych wargach kredka źle się rozprowadza, a wykonanie precyzyjnego makijażu jest bardzo trudne;
  • zastanów się, jaki efekt chcesz uzyskać – usta obrysujesz kredką nieco poza naturalną linią warg, jeśli liczysz na ich optyczne powiększenie. Przed linią warg, gdy chcesz je optycznie pomniejszyć;
  • dokładnie zatemperuj kredkę, ostra końcówka pozwala stworzyć precyzyjny make-up ust;
  • zacznij obrysowywanie ust od kącików;
  • nie dociskaj kredki, rysuj delikatne linie;
  • po obrysowaniu całych warg, zastosuj wybraną szminkę bądź błyszczyk.

Dobra kredka do ust – zwracaj uwagę na skład produktu (i nie tylko)

Najlepsza kredka do ust to ta, która zostanie dopasowana pod względem koloru. Nie powinna sprawiać Ci problemów w aplikacji. Zwróć również uwagę na jej skład – im bardziej naturalny, tym mniejsze ryzyko reakcji uczuleniowych, szczególnie, jeśli jesteś alergiczką. Szukaj wśród proponowanych przez nas marek oraz wybieraj kolory, które wpiszą się w potrzeby wykonywanych makijaży.
Nie masz wystarczająco produktów, aby zapakować je w opakowanie prezentowe
0
0